O nas

Dyrekcja

kaś2-150x150Katarzyna Kotarska – absolwentka Specjalności Euroazjatyckiej na kierunku Stosunki Międzynarodowe w Collegium Civitas, wychowawca, animator, instruktor zuchowy. Prywatnie miłośniczka kultury Dalekiego Wschodu, rzemiosła i gier edukacyjnych. Pomysłodawczyni i inicjatorka aktywnych kursów języka chińskiego dla dzieci prowadzonych przez ChinaCube.

Kontakt: k.kotarska@chinacube.eu


Eksperci

olgierdwwwOlgierd Uziembło – Z wykształcenia etnolog i antropolog kultury, studia ukończył w 1999 roku w Chinach. Prowadzi naukę języka chińskiego, angielskiego i rosyjskiego dla dzieci oraz zajęcia z kaligrafii. Wykładowca w Instytucie Sinologii UW. W ChinaCube odpowiada za metodykę zajęć i przygotowanie językowe i merytoryczne lektorów.

 

 

m-150x150Marcin Łączyński – Socjolog, badacz i projektant gier. Autor kilkudziesięciu gier szkoleniowych i edukacyjnych skierowanych do odbiorców w wieku od 3 do 80 lat. W ChinaCube odpowiada za przygotowanie gier i zabaw na których oparte są wszystkie scenariusze naszych zajęć. Autor książki „Gry szkoleniowe. Praktyczny przewodnik”, wyróżnionej w konkursie „Książka Roku dla Trenera 2013”.

 


Lektorzy

AmandawwwAmanda Mu – Amanda to prawdziwa poliglotka! Płynnie porozumiewa się po polsku, chińsku, angielsku i francusku.  Jest native-speakerem języka chińskiego. Urodziła się i dorastała w Chinach, a obecnie mieszka w Warszawie, gdzie studiuje Studia Azjatyckie na Uniwersytecie SWPS. Ma kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci języka chińskiego przy pomocy gier, zabaw, opowieści i innych innowacyjnych metod nauczania. W wolnej chwili ogląda chińskie seriale historyczne i jeździ konno.

 

 

KasiawwwKasia Zgoda – Ferchmin  – Językiem chińskim i Chinami zafascynowała się na studiach. Zdobyła już  dwa stypendia na naukę języka chińskiego, w ramach których studiowała na Tajwanie, Uniwersytecie Pekińskim oraz Uniwersytecie Zhejiang. Stypendystka Instytutu Konfucjusza. Zdała egzamin HSK na poziomie 5. Poza nauczaniem języka chińskiego Kasia jeździ z dziećmi na kolonie jako instruktor narciarstwa, instruktor windsurfingu oraz instruktor… budowania i programowania robotów.

 

 

piotrPiotr Machajek – Student Instytutu Sinologii Uniwersytetu Warszawskiego. Lektor i korepetytor języka chińskiego, rosyjskiego i włoskiego, pracujący z osobami w różnym wieku: dziećmi, nastolatkami i dorosłymi. Pasjonat kultury Chin.